JW Solution Sp z o.o.

ul. Konwaliowa 7, Warszawa

NIP: 5242762288

REGON: 146843432

WIĘCEJ ZDJĘĆ

DOJAZD ORAZ AUDYT

Pierwszy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej to audyt energetyczny. Jest absolutnie konieczne, by przed rozpoczęciem projektowania zweryfikować możliwość przyłączenia do sieci energetycznej instalacji o określonej mocy.

3.

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Twojego zakładu energetycznego, uzgodnienia P-poż – to wszystko zrobimy za Ciebie!

Na życzenie możliwy jest szerszy zakres prac, jak np. scalenie sieci czy podwyższenie mocy umownej.

5.

PROJEKT ORAZ WYCENA

Po dokonaniu audytu oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przystąpimy do projektowania Twojej instalacji, po czym przedstawimy Ci gotowy projekt wraz z wyceną.

1.

1.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Od audytu, przez wstępny projekt koncepcji systemu, aż po montaż, uruchomienie i niezbędne zgłoszenia.

Realizujemy instalacje

od A do Z.

.4

POMOŻEMY Z DOTACJĄ

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programów 'Czyste Powietrze', 'Mój Prąd', dopłat do kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego, a także z programów lokalnych.

.2

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Energia elektryczna to standardowe narzędzie eksploatacji sił naturalnych. Wypróbowane, pewne i tanie: posiada wszystkie zalety z punktu widzenia rynkowej nomenklatury. Wydaje się, że nawet w odległej przyszłości żadna nowa technologia nie zdoła wyprzeć z rynku prądu który cechujące się prostotą i skutecznością.

 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej. Ofertę swoją adresujemy do siedzib prywatnych ( działek, mieszkań, domów), firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz transparentność wszystkich ogniw procesu transakcyjnego.

 

Na tle konkurencyjnych propozycji, ofertę naszą wyróżniają niskie stawki z jednoczesną niską fluktuacją cenową. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w zakresie oszczędnego zagospodarowywania energii elektrycznej umożliwia nam planowanie eksploatacji w taki sposób, by zredukować zbędne koszta do optymalnego minimum. W tej dziedzinie nie mamy sobie równych. Z naszą pomocą, wydobędziesz wiązkę życiodajnego światła z każdej monety!

 

 

Gaz ziemny – nazywany również w żargonie specjalistów "błękitnym paliwem" – cieszy się od lat niesłabnącą popularnością jako źródło ogrzewania. Nasza firma specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym w zakresie obrotu gospodarczego gazem ziemnym w celu minimalizacji zbędnych kosztów.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość mechanizmów handlowych obowiązujących w tej domenie rynku, pozwoli nam udzielić Tobie wskazówek odnośnie możliwości redukcji kosztów w zakresie ogrzewania do optymalnego minimum. W tej dziedzinie możesz nam zaufać. Zajmujemy się tym od lat.

 

W palecie oferowanych przez nas usług znajduje się również sprzedaż gazu ziemnego. Umożliwiamy nabycie gazu po korzystnej cenie. Gwarantujemy przy tym przezroczystość przewodu transakcyjnego. Na tle innych firm, wyróżnia nas to, że doskonale znamy ten rynek. Pomagając Tobie w ustaleniu najdogodniejszej ceny, sprzyjamy również sobie jako konsultantom w tej dziedzinie. W naszym żywotnym interesie leży zatem to, aby wyjść Tobie naprzeciw z najlepszą ofertą. 

Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

Duża instalacja fotowoltaiczna

SPRZEDAŻ ENERGII

SPRZEDAŻ ENERGII

DORADCY ENERGETYCZNI

DORADCY ENERGETYCZNI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zadzwoń: 607 899 661