JW Solution Sp z o.o.

ul. Konwaliowa 7, Warszawa

NIP: 5242762288

REGON: 146843432

WIĘCEJ ZDJĘĆ

DOJAZD ORAZ AUDYT

Pierwszy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej to audyt energetyczny. Jest absolutnie konieczne, by przed rozpoczęciem projektowania zweryfikować możliwość przyłączenia do sieci energetycznej instalacji o określonej mocy.

3.

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Twojego zakładu energetycznego, uzgodnienia P-poż – to wszystko zrobimy za Ciebie!

Na życzenie możliwy jest szerszy zakres prac, jak np. scalenie sieci czy podwyższenie mocy umownej.

5.

PROJEKT ORAZ WYCENA

Po dokonaniu audytu oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przystąpimy do projektowania Twojej instalacji, po czym przedstawimy Ci gotowy projekt wraz z wyceną.

1.

1.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Od audytu, przez wstępny projekt koncepcji systemu, aż po montaż, uruchomienie i niezbędne zgłoszenia.

Realizujemy instalacje

od A do Z.

.4

POMOŻEMY Z DOTACJĄ

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programów 'Czyste Powietrze', 'Mój Prąd', dopłat do kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego, a także z programów lokalnych.

.2

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Pompa ciepła to bardzo modne dziś urządzenie, chętnie wybierane jako źródło ciepła do ogrzewania.

 

Skąd bierze się tak wielka popularność pomp ciepła, jakie zapewniają korzyści, jaka jest zasada ich działania?

Pompa ciepła ogrzewa czynnik roboczy ciepłem pozyskanym z otoczenia: z powietrza, z gruntu lub wody.

Pompa nie zamienia energii elektrycznej na ciepło, a jedynie wykorzystuje ją do pracy, pobierając darmową energię cieplną, która w ogromnych ilościach zgromadzona jest wokół nas.

 

Jak to jednak możliwe, że nawet gdy na zewnątrz panuje siarczysty mróz pompa ciepła potrafi powietrzem o ujemnej temperaturze ogrzać dom i nagrzać zbiornik ciepłej wody użytkowej?

Aby to zrozumieć najlepiej pomyśleć, że w naturze nie istnieje pojęcie zimna, a jedynie pojęcie ciepła, którego może być mniej lub więcej. Temperatura zera bezwzględnego (teoretyczny absolutny brak ciepła) to-273.16˚C.Zatem w skali Celsjusza -20˚C, to nadal 253,16˚ powyżej temperatury zera bezwzględnego! Oznacza to, że nawet gdy za oknem mamy minus 20˚C pompa ciepła ma do dyspozycji powietrze o temperaturze ponad 250˚C wyższej niż zero bezwzględne!

 

Dzięki temu pompy ciepła są urządzeniami niezwykle efektywnymi. Jest to również rozwiązanie ekologiczne: nie ma żadnej lokalnej emisji, a w połączeniu z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną uzyskujemy tanie lub niemal darmowe źródło ogrzewania.

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Duża instalacja fotowoltaiczna

POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

DORADCY ENERGETYCZNI

DORADCY ENERGETYCZNI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zadzwoń: 607 899 661