JW Solution Sp z o.o.

ul. Konwaliowa 7, Warszawa

NIP: 5242762288

REGON: 146843432

WIĘCEJ ZDJĘĆ

DOJAZD ORAZ AUDYT

Pierwszy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej to audyt energetyczny. Jest absolutnie konieczne, by przed rozpoczęciem projektowania zweryfikować możliwość przyłączenia do sieci energetycznej instalacji o określonej mocy.

3.

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Twojego zakładu energetycznego, uzgodnienia P-poż – to wszystko zrobimy za Ciebie!

Na życzenie możliwy jest szerszy zakres prac, jak np. scalenie sieci czy podwyższenie mocy umownej.

5.

PROJEKT ORAZ WYCENA

Po dokonaniu audytu oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przystąpimy do projektowania Twojej instalacji, po czym przedstawimy Ci gotowy projekt wraz z wyceną.

1.

1.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Od audytu, przez wstępny projekt koncepcji systemu, aż po montaż, uruchomienie i niezbędne zgłoszenia.

Realizujemy instalacje

od A do Z.

.4

POMOŻEMY Z DOTACJĄ

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programów 'Czyste Powietrze', 'Mój Prąd', dopłat do kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego, a także z programów lokalnych.

.2

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Klienci zatrudniając nas oczekują korzyści: chcą mieć zaoszczędzone pieniądze dzięki optymalizacji taryf, duże uzyski dzięki fotowoltaice, komfort termiczny i tanie lub bezkosztowe ogrzewanie dzięki pompie ciepła.

 

Dlaczego warto zlecić nam dobór instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła?

Doboru dokonujemy opierając się na precyzyjnych obliczeniach, analizie potrzeb oraz na pomiarach i oględzinach nieruchomości. Właściwy dobór instalacji fotowoltaicznej zaczyna się od określenia zapotrzebowania na energię, zarówno obecnego, jak i przyszłego, jeśli panele słoneczne miałyby zasilać nowe odbiorniki (jak np. pompa ciepła, ładowarka samochodu elektrycznego, czy klimatyzacja).Następnie przechodzimy do pomiarów parametrów sieci energetycznej, takich jak rezystancja pętli zwarcia i napięcia na wszystkich fazach. Są to czynniki, które determinują maksymalną możliwą moc systemu fotowoltaicznego, który możemy założyć. Kolejnym krokiem są oględziny dachu i dobór odpowiedniej konstrukcji wsporczej pod moduły fotowoltaiczne, a także dobór samych modułów (moc, wymiary).Wraz z Państwem omówimy działanie całej mikroelektrowni słonecznej, najlepsze sposoby wykorzystania energii elektrycznej ze słońca z własnej produkcji, ale też systemy bezpieczeństwa i zabezpieczenia przeciwpożarowe.

 

Dobór odpowiedniej pompy ciepła to z kolei zadanie naszego działu zajmującego się hydrauliką i ogrzewaniem. Najważniejszą informacją dla nas jest ogólne zapotrzebowanie budynku na ciepło (OZC). W przypadku braku tej informacji przeprowadzimy audyt w celu określenia tego parametru. Właściwie dobrana pompa ciepła zasilana energią wyprodukowaną we własnej instalacji fotowoltaicznej zapewni Państwu niezależność od wzrostu cen energii elektrycznej, komfort termiczny przez cały rok, wymierne oszczędności i czyste powietrze dzięki całkowitej rezygnacji ze spalania opału.

Doradztwo i audyt

Doradztwo i audyt

Duża instalacja fotowoltaiczna

DORADZTWO I AUDYT

DORADZTWO I AUDYT

DORADCY ENERGETYCZNI

DORADCY ENERGETYCZNI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zadzwoń: 607 899 661