JW Solution Sp z o.o.

ul. Konwaliowa 7, Warszawa

NIP: 5242762288

REGON: 146843432

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wypełnij poniższy formularz oraz załącz swoje CV!

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Odpowiedni kandydaci to ludzie zorientowani na sukces, zaangażowani , samodzielni w działaniu, którym nie straszna jest praca z klientami w terenie. Handlowcy chętni do sprzedaży nowych, zyskownych produktów i usług doradczych na rynku energii elektrycznej dla klientów B2B oraz już niedługo gospodarstw domowych. Preferowani są kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży door to door w branżach FMCG, telekomunikacyjnych, tv cyfrowych, farmaceutycznych itp.

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Bartłomiej Żbikowski

 

Specjalista ds. Obsługi klienta

609 608 607

Marcin Tkaczyk

 

Doradca Techniczno - Handlowy

887 310 229

Jacek Sadlakowski

 

Specjalista ds. Technicznych

607 899 661

Nasz zespół

Nasz zespół

Podstawą działania naszego zespołu jest szeroka wiedza na temat rynku energetycznego oraz rozwiązań z zakresu dystrybucji energii elektrycznej i gazowej.

 

Dokonujemy wnikliwej analizy potrzeb oraz problemów klienta, której celem jest optymalizacja kosztów związanych z efektywnym wykorzystaniem energii elektrycznej.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Aby móc realizować te założenia kładziemy szczególny nacisk na jakość i profesjonalizm naszych usług. Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów dysponujących szeroką wiedzą merytoryczną i praktyczną.

 

Każdą instalację projektujemy z uwzględnieniem specyfiki nieruchomości i danych pozyskanych w trakcie wykonanego przez nas audytu. Moc instalacji fotowoltaicznych dobieramy na podstawie analizy dotychczasowego zużycia i prognozy uwzględniającej montaż nowych odbiorników energii (jak np. pompy ciepła, klimatyzacja, stacja ładowania samochodu elektrycznego).

Istotnym elementem jest też konstrukcja wsporcza paneli słonecznych.

 

Odpowiednio dobrana będzie bezpieczna dla pokrycia dachowego, estetyczna, zapewni optymalną sztywność i zgodne z zaleceniami producentów warunki montażu modułów solarnych.

 

Bezpieczeństwo systemu to także układy automatyki odcinające już na dachu napięcie DC w przypadku awarii, odpowiednie parametry i jakość przewodów, solidne wykonanie tras kablowych, złącz i rozdzielnic. Tego nie da się zrobić „jak najtaniej” – gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, nie uznajemy kompromisów.

O nas

O nas

Duża instalacja fotowoltaiczna

O NAS

O NAS

DORADCY ENERGETYCZNI

DORADCY ENERGETYCZNI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zadzwoń: 607 899 661