JW Solution Sp z o.o.

ul. Konwaliowa 7, Warszawa

NIP: 5242762288

REGON: 146843432

WIĘCEJ ZDJĘĆ

DOJAZD ORAZ AUDYT

Pierwszy krok do własnej instalacji fotowoltaicznej to audyt energetyczny. Jest absolutnie konieczne, by przed rozpoczęciem projektowania zweryfikować możliwość przyłączenia do sieci energetycznej instalacji o określonej mocy.

3.

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI

Zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Twojego zakładu energetycznego, uzgodnienia P-poż – to wszystko zrobimy za Ciebie!

Na życzenie możliwy jest szerszy zakres prac, jak np. scalenie sieci czy podwyższenie mocy umownej.

5.

PROJEKT ORAZ WYCENA

Po dokonaniu audytu oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przystąpimy do projektowania Twojej instalacji, po czym przedstawimy Ci gotowy projekt wraz z wyceną.

1.

1.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Od audytu, przez wstępny projekt koncepcji systemu, aż po montaż, uruchomienie i niezbędne zgłoszenia.

Realizujemy instalacje

od A do Z.

.4

POMOŻEMY Z DOTACJĄ

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programów 'Czyste Powietrze', 'Mój Prąd', dopłat do kredytów z Banku Gospodarstwa Krajowego, a także z programów lokalnych.

.2

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Kompleksowa realizacja

Nasze usługi związane z montażem instalacji fotowoltaicznych świadczymy dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. 

 

Rozwiązania, które Państwu proponujemy, pozwolą na optymalne wykorzystanie energii słonecznej, dzięki właściwemu zaprojektowaniu instalacji fotowoltaicznej. Każdy projekt i w konsekwencji wycena instalacji, poprzedzona jest wizją lokalną u klienta. Taki schemat postępowania pozwala już na wstępie wyeliminować błędy, które mogą zakłócać prawidłową i optymalną pracę instalacji fotowoltaicznej.

 

Podczas wizyty u klienta dokonujemy wszystkich potrzebnych pomiarów, w tym elektrycznych, ustalamy położenie komponentów instalacji. Klient otrzymuje od nas projekt i szczegółową specyfikację sprzętu wraz z wyceną. 

 

Zestawy jakimi dysponujemy mogą zostać zaadaptowane do niemalże każdych warunków architektonicznych. Nie mamy w tym zakresie żadnych ograniczeń: współpracę podejmujemy zarówno z właścicielami gospodarstw wiejskich, jak i z zarządcami wielkomiejskich przedsiębiorstw.

 

Wielką zaletą naszej firmy jest to, że wchodzący w jej skład zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Nasz zawód to nasza pasja. Ale czym byłaby pasja bez profesjonalnego przygotowania w zakresie świadczonych usług?

 

Co nas wyróżnia:

 

Optymalizacja instalacji fotowoltaicznej. Sprzedajemy wydajność i niezawodność. By osiągnąć cel zaczynamy od wnikliwego badania potrzeb klienta i audytu energetycznego określającego maksymalne możliwe parametry systemu.

 

Bezpieczeństwo. Wszystkie projekty instalacji powyżej 6.5kWp są uzgadniane z rzeczoznawcą p.poż. Stosujemy zabezpieczenia.

 

Jakość montażu. Instalacje montowane są przez najlepszych fachowców w branży. Posiadamy uprawnienia UDT, SEP oraz stosujemy starannie dobrane do nieruchomości konstrukcje wsporcze, dbając o dach i trwałość instalacji.

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Duża instalacja fotowoltaiczna

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

DORADCY ENERGETYCZNI

DORADCY ENERGETYCZNI

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zadzwoń: 607 899 661