Pomagamy obniżać rachunki za prąd i gaz w Twoim domu oraz przedsiębiorstwie.
+48 607 899 661

O NAS

Podstawą działania naszego zespołu jest szeroka wiedza na temat rynku energetycznego oraz rozwiązań z zakresu dystrybucji energii elektrycznej i gazowej.

Dokonujemy wnikliwej analizy potrzeb oraz problemów klienta, której celem jest optymalizacja kosztów związanych z efektywnym wykorzystaniem energii elektrycznej.

Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Aby móc realizować te założenia kładziemy szczególny nacisk na jakość i profesjonalizm naszych usług. Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów dysponujących szeroką wiedzą merytoryczną i praktyczną.

Kontakt

  • +48 (22) 308 00 77

  • +48 607 899 661
  • biuro@doradcy-energetyczni.com

  • Ulica Konwaliowa 7, Warszawa

Nasz zespół

Jacek Sadlakowski
Specjalista ds. Technicznych
Koordynator Sprzedaży
Marcin Tkaczyk
Doradca Techniczno - Handlowy
+48 887 310 229

Dołącz do nas

Odpowiedni kandydaci to ludzie zorientowani na sukces, zaangażowani , samodzielni w działaniu, którym nie straszna jest praca z klientami w terenie. Handlowcy chętni do sprzedaży nowych, zyskownych produktów i usług doradczych na rynku energii elektrycznej dla klientów B2B oraz już niedługo gospodarstw domowych. Preferowani są kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży door to door w branżach FMCG, telekomunikacyjnych, tv cyfrowych, farmaceutycznych itp.

© 2019 DORADCY-ENERGETYCZNI.COM. ALL RIGHTS RESERVED
Tworzenie stron: Olimpweb.pl