Pomagamy obniżać rachunki za prąd i gaz w Twoim domu oraz przedsiębiorstwie.
+48 607 899 661

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Nasze usługi związane z montażem instalacji fotowoltaicznych świadczymy dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Rozwiązania, które Państwu proponujemy, pozwolą na optymalne wykorzystanie energii słonecznej, dzięki właściwemu zaprojektowaniu instalacji fotowoltaicznej. Każdy projekt i w konsekwencji wycena instalacji, poprzedzona jest wizją lokalną u klienta. Taki schemat postępowania pozwala już na wstępie wyeliminować błędy, które mogą zakłócać prawidłową i optymalną pracę instalacji fotowoltaicznej. Podczas wizyty u klienta dokonujemy wszystkich potrzebnych pomiarów, w tym elektrycznych, ustalamy położenie komponentów instalacji. Klient otrzymuje od nas projekt i szczegółową specyfikację sprzętu wraz z wyceną. 

Zestawy jakimi dysponujemy mogą zostać zaadaptowane do niemalże każdych warunków architektonicznych. Nie mamy w tym zakresie żadnych ograniczeń: współpracę podejmujemy zarówno z właścicielami gospodarstw wiejskich, jak i z zarządcami wielkomiejskich przedsiębiorstw. Wielką zaletą naszej firmy jest to, że wchodzący w jej skład zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Nasz zawód to nasza pasja. Ale czym byłaby pasja bez profesjonalnego przygotowania w zakresie świadczonych usług?

Kontakt

  • +48 (22) 308 00 77

  • +48 607 899 661
  • biuro@doradcy-energetyczni.com

  • Ulica Konwaliowa 7, Warszawa

Fotowoltaika
do domu

Zapewniamy montażu instalacji fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych.

Fotowoltaika
dla wspólnot

Oferujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne na budynkach mieszkalnych.

Fotowoltaika
dla firm

Fotowoltaika dostosowana do firm. Instalacje na halach oraz budynkach biurowych.

Oszczędności na prądzie dzięki fotowoltaice

Globalne ocieplenie i zmiana klimatu na naszej planecie zmusza ludzkość do poszukiwań nowych źródeł energii, które są przyjazne dla środowiska. Takim rozwiązaniem są odnawialne źródła energii (OZE) – słońce, wiatr, woda. Rosnące na rynku ceny paliw, w tym energii elektrycznej, sprzyja poszukiwaniu rozwiązań alternatywnych. Jednym z nich jest fotowoltaika – wykorzystanie energii Słońca do produkcji energii elektrycznej. Do tego służą instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach lub gruncie. Stosowane dziś panele fotowoltaiczne przewidziane są na długoletnią i bezobsługową pracę w każdych warunkach pogodowych. Spadek wydajności modułów po 25 latach ich pracy jest na poziomie zaledwie 15%. 

Fotowoltaika to bujnie rozwijająca się w dwóch ostatnich dekadach, technika przetwarzania światła słonecznego w energię elektroniczną, przy wykorzystaniu tzw. "zjawiska fotowoltaicznego". Jej przewaga nad konwencjonalnymi źródłami pozyskiwania energii polega na tym, że jest powszechnie dostępna. Promieniowanie słoneczne znajduje się przecież praktycznie wszędzie. Panele eksploatujące tą technikę przetwórczą mogą być zatem instalowane pod każdą szerokością geograficzną. Ponadto, panele fotowaltaiczne wyróżniają się na tle analogicznych urządzeń, wysoką odpornością na niekorzystne zjawiska pogodowe, takie jak grad, upał, mróz albo silne wiatry. Ten kto zaufa tej technologii może być zatem pewien, że będzie mógł czerpać z niej zyski, nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach meteorologicznych. Można śmiało powiedzieć, że urządzenia te są w praktyce niezniszczalne. Przyczyną ich relatywnie niskiej popularności w ostatnich latach były prawdopodobnie stosunkowe wysokie koszta produkcji, w porównaniu z standardowymi sposobami eksploatacji energii. Sytuacja ta jednak ulega w błyskawicznym tempie zmianie i wydaje się, że w niedalekiej już przyszłości uda się tej technologii spiąć jedną klamrą trzy atrybuty rynkowe, cenione przez każdego wymagającego klienta: niezawodność, skuteczność i niską cenę. Ambicją naszej firmy jest walne przyczynienie się do dzieła popularyzacji tego typu eksploatowania energii poprzez uwypuklenie tych atrybutów.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego oprócz samego montażu instalacji fotowoltaicznej załatwiamy wszystkie formalności niezbędne do podłączenia jej do sieci właściwego OSD (Operator Systemu Dystrybucji)

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, chcecie obniżyć rachunki za energię elektryczną to zapraszamy do kontaktu - ustalimy termin naszej wizyty u Państwa celem dokonania wizji lokalnej wraz z pomiarami.

© 2019 DORADCY-ENERGETYCZNI.COM. ALL RIGHTS RESERVED
Tworzenie stron: Olimpweb.pl